| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
Elfogyott
| Szállítási méret | 180-200 cm magas csemete, 35 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag konténeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150-200CM magas facsemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, Október-November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete, 5 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Szállítási méret | 80-100 cm magas, 1 éves suháng csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadygökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| zállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | ONovember, Február-Március |
| zállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| zállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa