| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 1 darab 5-10 cm magas palánta 9x9 cm-es műanyag cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"