Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 250–350 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Gyökércsomagolt |
| 🌱 Közeg | Szabadgyökeres |
| 📅 Ültetési időszak | Októbertől-Áprilisig |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 100-120 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de eleinte nem árt a rendszeres locsolás |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm |
| Kiszerelés | gyökércsomagolásban |
| Közeg | zsákos |
| Ültetési időszak | Február-március-április-November-december |
Elfogyott

| Szállítási méret | 300-400 cm magas facsemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres (frissen kitermelt) |
| Közeg | műanyag zsákba csomagolt |
| Ültetési időszak | November-December/Március |
| Vízigény: | nem vízigényes, szárazságtűrő |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 60-100 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag konténeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa