Vásárolj és nyerj értékes jutalompontokat!
Ha igazán különleges, egzotikus hatású díszfát keresel a kertedbe, akkor a 'Summer Chocolate' selyemakác tökéletes választás!
| Szállítási méret | 140-180 cm magas csemete, 20 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő |
17 készleten

| Szállítási méret | 200 cm magas csemete, 30 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete, 40 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30cm lombkorona |
| Kiszerelés | földlabdás |
| Közeg | földlabdás |
| Ültetési időszak | November-December, Február-Március |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-50 cm lombkorona |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tőzeges termőföld |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm, 35 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Szállítási méret | 40-80 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de ha szárazság van nem árt locsolni |
| Szállítási méret | 150-200 cm magas csemete, 11 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 100 cm magas bokros erős csemete, 11 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | vízigényes |
| Szállítási méret | 140-160 cm magas facsemete |
| Kiszerelés | 35 literes konténer |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220cm + lombkorona 30-50 cm |
| Kiszerelés | 35 literes konténer |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa