| Szállítási méret | 140-180 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tápanyagdús tőzegkeverék |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| Szállítási méret | 100-140 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 5 literes műanyag cserép |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő de az első évben öntözést igényel |
| Szállítási méret | 120-160 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | csemeteként 2-3 évig vízigényes, később nem kíván öntözést |
| Szállítási méret | 40-80 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de ha szárazság van nem árt locsolni |
| 📦 Szállítási méret | 180–240 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| 📦 Szállítási méret | 240–280 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
9 készleten

| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete, 35 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag konténeres erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de meghálálja az öntözést |
| 📦 Szállítási méret | 250–350 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 180-220 cm magas csemete 11 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes, de jól tűri a szárazságot is |
| Szállítási méret | 60-100 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, szárazságtűrő |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete, 5,6 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, szárazságtűrő |
Babérmeggy "Novita" 60-80cm "Prunus laurocerasus"
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"