| 📦 Szállítási méret | 180–250 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 20L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 80-140 cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| 📦 Szállítási méret | 140-180cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 20L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| 📦 Szállítási méret | 180-280 cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 30L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 50-60 cm csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| 📦 Szállítási méret | 180–240 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| 📦 Szállítási méret | 240–280 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| 📦 Szállítási méret | 125–160 cm magas oltvány csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa