| Szállítási méret | 30-40 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag konténerben |
| Közeg | Extra tápanyaggal ellátott tőzeg keverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm, 35 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm |
| Kiszerelés | gyökércsomagolásban |
| Közeg | zsákos |
| Ültetési időszak | Február-március-április-November-december |
| Szállítási méret | 160-180 cm magas csemete, gyökérnyakba oltva |
| Kiszerelés | 11 literes műanyag konténerben |
| Közeg | tőzeges földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
Elfogyott
| Szállítási méret | 240-280 cm magas csemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-60 cm lombkorona |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Tavasszal márciustól-április végéig, Ősszel Októbertől-decemberig |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 30-50 cm, cserépméret 25 liter |
| Kiszerelés | műanyag konténeres |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa