| 📦 Szállítási méret | 30-50 cm magas bokros csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 4L cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 20 cm magas csemete, cserépméret 1,5 liter |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 20 cm magas csemete, cserépméret 1,5 liter |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 20-40 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes vízigényű |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"