Ha igazán különleges, egzotikus hatású díszfát keresel a kertedbe, akkor a 'Summer Chocolate' selyemakác tökéletes választás!
| Szállítási méret | 140-180 cm magas csemete, 20 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő |
| Szállítási méret | 100-140 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 5 literes műanyag cserép |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő de az első évben öntözést igényel |
| Szállítási méret | 120-160 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | csemeteként 2-3 évig vízigényes, később nem kíván öntözést |
| Szállítási méret | 120 cm magas csemete, törzsmagasság 100-120 cm, 5,6 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nagyon vízigényes |
| 📦 Szállítási méret | 150 cm magas Oltvány csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Gyökércsomagolt |
| 🌱 Közeg | Tőzeges nedves homok |
| 📅 Ültetési időszak | Tavasszal és Ősszel |
| 💧 Vízigény | Magas 5/5 |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 35 literes műanyag cserépben |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést később nem vízigényes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 30-50 cm |
| Kiszerelés | műanyag konténeres, 35liter |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, szárazságtűrő |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 30-50 cm |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Vízigény: | nem vízigényes, szárazságtűrő |
17 készleten

| Szállítási méret | 200 cm magas csemete, 30 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete, 40 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 250 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Gyökércsomagolt |
| 🌱 Közeg | Szabadgyökeres |
| 📅 Ültetési időszak | Októbertől-Áprilisig |
| 💧 Vízigény | Alacsony 5/2 |
| 📦 Szállítási méret | 250 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 40L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Alacsony 5/2 |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30cm lombkorona |
| Kiszerelés | földlabdás |
| Közeg | földlabdás |
| Ültetési időszak | November-December, Február-Március |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-50 cm lombkorona |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tőzeges termőföld |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220cm + lombkorona 30-40 cm, 35 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes, csemete korában rendszeres öntözést igényel |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 180-220cm + lombkorona 30-40 cm |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Frissen kitermelt, műanyag zsákba csomagolt |
| Ültetési időszak | február-március/november-december |
| Vízigény: | vízigénye alacsony, a szárazságot jól tűri, de csemete korában rendszeres öntözést igényel |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 180-220cm + lombkorona 30-40 cm |
| Kiszerelés | 35 literes műanyag konténerben, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | vízigénye alacsony, a szárazságot jól tűri, de csemete korában rendszeres öntözést igényel |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm, 35 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
Elfogyott

| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 50-100 cm |
| Kiszerelés | gyökércsomagolásban |
| Közeg | zsákos |
| Ültetési időszak | Február-március-április-November-december |
| Szállítási méret | 160-180 cm magas csemete, gyökérnyakba oltva |
| Kiszerelés | 11 literes műanyag konténerben |
| Közeg | tőzeges földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
Elfogyott
| Szállítási méret | 240-280 cm magas csemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-60 cm lombkorona |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Tavasszal márciustól-április végéig, Ősszel Októbertől-decemberig |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + lombkorona 30-50 cm, cserépméret 25 liter |
| Kiszerelés | műanyag konténeres |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
| Szállítási méret | 40-60 cm magas fácska, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
Babérmeggy "Novita" 60-80cm "Prunus laurocerasus"
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa