Elfogyott

| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 5 literes műanyag konténer |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 160-220 cm magas csemete, 35 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 120-160 cm magas bokros csemete, 11 literes műanyag cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 240-260 cm magas, fának nevelt csemete, 35 literes műanyag cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete, 35 literes műanyag cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa