Elfogyott

| Szállítási méret | 160-220 cm magas csemete, 35 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Normál |
Elfogyott

| Szállítási méret | 100-120 cm magas csemete, 10 literes cserépben |
| Kiszerelés | Műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | Savanyú tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete, 25 Literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Normál |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa