2 készleten

| 📦 Szállítási méret | 200–300 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 35L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 60-100 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | Műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | Savanyú tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes |
10 készleten

| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | Műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | Savanyú tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa