| Szállítási méret | 80-120 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tápanyagdús tőzegkeverék |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| Szállítási méret | 140-180 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tápanyagdús tőzegkeverék |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | frissen kitermelt, zsákos |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa