| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, Október-November |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Március, Október-November |
| Szállítási méret | 150-200 CM magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, Október-November |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, November |
| Szállítási méret | 150-200CM magas facsemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, Október-November |
| Szállítási méret | 150-200 CM magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április Október-November |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, Október-November |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Február-Április, November |
| Szállítási méret | 150-200 CM magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Október-November, Február-Április |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökér |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökér |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete, 5 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Szállítási méret | 80-100 cm magas, 1 éves suháng csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"