Vásárolj és nyerj értékes jutalompontokat!
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 80-140 cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| 📦 Szállítási méret | 140-180cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 20L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| 📦 Szállítási méret | 180-280 cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 30L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 50-60 cm csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
| Szállítási méret | 200-300 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 35 literes műanyag konténerben |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést később nem vízigényes |
| Szállítási méret | 60-100 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést, később nem vízigényes |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 200–300 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 35L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
Elfogyott

| Szállítási méret | 160-220 cm magas csemete, 35 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"