Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 80-140 cm erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 50-60 cm csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 6L Cserepes |
| 🌱 Közeg | Tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Magas 5/4 |
Elfogyott

| Szállítási méret | 150 cm magas csemete 25 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemeteként közepesen vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 240-280 cm magas csemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-60 cm lombkorona |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | Tavasszal márciustól-április végéig, Ősszel Októbertől-decemberig |
| Vízigény: | Közepes vízigényű |
Elfogyott

| Szállítási méret | 20-40 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 10-30 cm magas csemete 1,5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa