Elfogyott

| Szállítási méret | 150 cm magas csemete 25 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemeteként közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 35 literes műanyag cserépben |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | Egész évben ültethető! |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést később nem vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 50-150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | frissen kitermelt szabadgyökeres |
| Közeg | kötegelt |
| Ültetési időszak | február-március-április/október-november-december |
| Vízigény: | alacsony |
Elfogyott

| Szállítási méret | 150 cm magas csemete, 10 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést később nem vízigényes |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | csemeteként közepesen vízigényes, később nem vízigényes. |
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa