Vásárolj és nyerj értékes jutalompontokat!
Ha igazán különleges, egzotikus hatású díszfát keresel a kertedbe, akkor a 'Summer Chocolate' selyemakác tökéletes választás!
| Szállítási méret | 140-180 cm magas csemete, 20 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő |
| Szállítási méret | 100-140 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 5 literes műanyag cserép |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Szárazságtűrő de az első évben öntözést igényel |
| Szállítási méret | 120-160 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | csemeteként 2-3 évig vízigényes, később nem kíván öntözést |
| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete, 5 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 120/160 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Az első 2 éveben vízigényes, utána jól bírja a szárazságot |
| Szállítási méret | 30-60 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Az első 2 éveben vízigényes, utána jól bírja a szárazságot |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas, erős oltványok |
| Kiszerelés | gyökércsomagolt |
| Közeg | gyökércsomagolt |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | gyökércsomagolt |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
60 készleten

| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas oltványok |
| Kiszerelés | szabadgyökeres, erős gyökérzettel |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November-Március |
| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas, 2 éves csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete |
| Kiszerelés | Szabadgyökeres |
| Közeg | Szabadgyökeres |
| Ültetési időszak | November, Február-Március |
Babérmeggy "Novita" 60-80cm "Prunus laurocerasus"
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa