| 📦 Szállítási méret | 180–250 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 20L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 100-150 cm magas facsemete 5,6 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes |
Elfogyott

| 📦 Szállítási méret | 250–350 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Gyökércsomagolt |
| 🌱 Közeg | Szabadgyökeres |
| 📅 Ültetési időszak | Októbertől-Áprilisig |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tápanyagdús tőzegkeverék |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| Szállítási méret | 140-180 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | konténeres |
| Közeg | tápanyagdús tőzegkeverék |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| Szállítási méret | 200-250 cm magas erős csemete |
| Kiszerelés | szabadgyökeres |
| Közeg | frissen kitermelt, zsákos |
| Ültetési időszak | Október-November-December-Március-Április |
| Vízigény: | kiültetés után heti 1-2 locsolást igényel |
| 📦 Szállítási méret | 140–180 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 20-30CM magas csemete Cserépméret 2L |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | szárazságtűrő |
| Szállítási méret | 20-30CM magas bokor |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepes, száraz időszakban heti 2 locsolást igényel |
| 📦 Szállítási méret | 250–350 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Földlabdás |
| 🌱 Közeg | Agyagos-termőtalaj |
| 📅 Ültetési időszak | Októbertől-Áprilisig |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 20-30 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 60-80 cm magas csemete, 4 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemeteként igényli az öntözést később nem vízigényes |
| Szállítási méret | 30-40 cm magas csemete 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 20-30 cm hosszúságú csemete 9x9cm-es cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Nem vízigényes |
| Szállítási méret | 250 cm magas facsemete, törzsmagasság 200-220 cm + 30-50 cm lombkorona |
| Kiszerelés | Frissen kitermelt földlabdás |
| Közeg | tápanyag dús tőzeges földkeverék |
| Ültetési időszak | Tavasszal januártól április végéig, Ősszel októbertől decemberig |
| Vízigény: | közepes |
| Szállítási méret | 100-120 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de eleinte nem árt a rendszeres locsolás |
| Szállítási méret | 5-20 cm magas csemete évszaktól függően! 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 5-20 cm magas csemete, évszaktól függően! |
| Kiszerelés | 2 literes műanyag cserépben, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 5-20 cm magas csemete évszaktól függően! 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 5-20 cm magas csemete, évszaktól függően! |
| Kiszerelés | 2 literes műanyag cserépben, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 5-20 cm magas csemete, évszaktól függően! |
| Kiszerelés | 2 literes műanyag cserépben, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 20-40 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 30-50 cm magas csemete, 4 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 80-100 cm magas csemete, 11 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | vízigénye közepes |
Babérmeggy "Novita" 60-80cm "Prunus laurocerasus"
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa