| Szállítási méret | 10-20 cm magas csemete 1,5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Elfogyott

| Szállítási méret | 10-20 cm magas csemete 1,5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 30-40 cm magas csemete 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Szállítási méret | 100 CM MAGAS facsemete, 2L-es konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepes, de jól tűri a szárazságot is |
| Űrtartalom: | 1 liter |
|---|
Elfogyott

| Szállítási méret | 100-150 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Vízigényes / A nyírfa szereti a sok vizet |
Elfogyott

| Szállítási méret | 80-100 cm magas csemete, 4 literes cserépben (8-16 rizómás) |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepes |
Elfogyott

| Szállítási méret | 50-100 cm magas csemete 4L cserépben (8-14 rizóma) |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepes |
| Szállítási méret | 30-40 cm magas csemete 2literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes, erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Elfogyott

| Szállítási méret | 120-180 cm magas, több rizómás csemete |
| Kiszerelés | 25 literes műanyag konténerben |
| Közeg | tőzegtartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
Babérmeggy "Novita" 60-80cm "Prunus laurocerasus"
Akác karó 200x3x3cm (facsemetékhez, szőlőhöz, palántákhoz, támrendszerhez)
Korallberkenye "Red Robin" 30-40cm "Photinia fraseri"
Oszlopos Jegenyeszil 3 méteres "Ulmus hollandica Lobel" (Szabadgyökeres)
Csüngő Barkafűz 150cm "Salix caprea Pendula"
Magnolia "Susan" 60cm Csillagvirágú Liliomfa
Bordó levelű Selyemakác 150 cm "Albizia julibrissin Evey's Pride"