



Elfogyott
| Szállítási méret | 40-60 cm magas csemete, 2 Literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | savanyú tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete 25 literes konténerben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemeteként közepesen vízigényes |
| Szállítási méret | 80-100 CM MAGAS csemete, 2L-es cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Nagyon vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 150 cm magas csemete, 10 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Csemetekén igényli az öntözést később nem vízigényes |
| Szállítási méret | 120-180 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Vízigényes / A nyírfa szereti a sok vizet |
9 készleten
| Szállítási méret | 150-200 cm magas bambusz karóra futtatott csemete, 3L-es cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes fajta |
| Szállítási méret | 20-30 cm magas csemete, 2 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | közepesen vízigényes fajta |
| Szállítási méret | 40-80 cm magas csemete, 3 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de ha szárazság van nem árt locsolni |
| Szállítási méret | 250-300 cm magas csemete, törzskerület kb. 12 cm |
| Kiszerelés | szabadgyökerű |
| Közeg | gyökércsomagolás |
| Ültetési időszak | November-December, Február-Március |
| Vízigény: | nem vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 30 CM MAGAS, 2L cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Vízigényes, szereti a vizes talajt, párás környezetet |
2 készleten
| 📦 Szállítási méret | 200–300 cm magas erős csemete |
| 🪴 Kiszerelés | 35L Konténeres |
| 🌱 Közeg | Tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| 📅 Ültetési időszak | Egész évben |
| 💧 Vízigény | Közepes 5/3 |
| Szállítási méret | 80-120 cm magas csemete, 1,5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes, de vizes talajon gyorsabban nő |
| 📦 Szállítási méret | 150 cm magas Oltvány csemete |
| 🪴 Kiszerelés | Gyökércsomagolt |
| 🌱 Közeg | Tőzeges nedves homok |
| 📅 Ültetési időszak | Tavasszal és Ősszel |
| 💧 Vízigény | Magas 5/5 |
Elfogyott
| Szállítási méret | 80-120 cm magas bokros csemete |
| Kiszerelés | 5,6 Literes műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | vízigénye közepes |
3 készleten
| Szállítási méret | 100 cm magas fácska, törzsmagasság 60–80 cm + lombkorona |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel, 5 literes konténerben |
| Közeg | tőzeg tartalmú földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 100-150 cm magas csemete, 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes erős gyökérzettel |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Vízigényes / A nyírfa szereti a sok vizet |
| Szállítási méret | 30-40 cm magas csemete |
| Kiszerelés | 2 literes műanyag cserép |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | Közepesen vízigényes |
Elfogyott
| Szállítási méret | 60-80 cm magas dús bokrú csemete 5 literes cserépben |
| Kiszerelés | műanyag cserepes |
| Közeg | tőzeg tartalmú tápdús földkeverék |
| Ültetési időszak | EGÉSZ ÉVBEN ÜLTETHETŐ! |
| Vízigény: | nem vízigényes |

Növényeinket nagy odafigyeléssel gondozzuk és ápoljuk. Odafigyelünk, hogy a rendelt növények egészségi állapota a lehető legjobb legyen. Gombás betegségektől és Kártevőktől mentes. Az általunk forgalmazott termékek 100%-át Magyarországon termeljük és neveljük. Az így előállított csemeték már alkalmazkodtak a Magyarországi éghajlathoz és ellenállóbak mint az import Holland vagy Olasz áruk.

A házhoz szállítást saját autóval Kertész kollégánk végzi, így a megrendelt növények nem sérülnek. A kiszállítás költsége egységesen 4490 Ft. Minden régióba havonta 1-2x szállítunk. A rendelés leadását követően e-mailben láthatod a következő kiszállítás idő-intervallumát. A pontos napot és időt illetően kolléganőnk 2-5 nappal előtte jelentkezik.

24 órás cseregarancia. A tavaszi és őszi túlterheltség miatt előfordulhat, hogy egy-egy új vagy részmunkaidős dolgozónk veszi át szakembereink feladatát. Ez esetben történhetnek tévedések. Ha elégedetlen a minőséggel 24 órán belül jelezze és kicseréljük.